DusanOrlik

Co všechno si myslíte,když se o někom řekne že je jako Kamarád na baterky?

Nejlepší odpověď
annas

Tak nějak.

Baterka nesvítí, když dojdou baterie, ale i občas zlobí, není spolehlivá. Selže v tu chvííli, když ji potřebujeme ..

Takový je i kamarád, nespolehlivý, náladový, pomůže jen tehdy, když má on náladu, a čas, nikoliv tehdy, když ho potřebuji.

Další odpovědi
iceT

ne jako kamarád na baterky,ale doopravdy kamarád na baterky.označím tak nespolehlivého člověka.možná to má souvislost s onou hračkou pro dámy,to nevím,ale přirovnání by se snad i našlo…

Funna

že je kámošem, jen když se to hodí jemu samému…ne zakaždých okolností…

Reezo

Na baterky je ten kterému se zrovna ten člověk hodí. Když řekneš o někom, že je jako kamarád na baterky, nebo přtel/kyně na baterky, tak že stojí jako kámoš za … a že se ozve jen když třeba něco potřebuje.

Damiana

🙂
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vi­br%C3%A1tor_(se­xu%C3%A1ln%C3%AD_pom%C5%­AFcka)

marci1

Že to opravdový kamarád není.

Hamon

Úplně všechno nevypíšu, protože obvykle myslím na víc věcí současně. Takže v tom okamžiku si myslím, že musím nakoupit, že ta holka na zastávce má pěkný zadek, za hodinu mám oběd, jestli bude o víkendu hezky, půjdu ven… a mimo jiné se snažím vnímat, že se o někom řeklo že je jako Kamarád na baterky.

petra15

iceT
to by byla "urazka"pro tu hracku pro damy…