bolak

Co všechno se posílá do afriky jako humanitární pomoc?

Posílá jim tam někdo i kondomy a pilulky?

Nejlepší odpověď
arygnoc

áno, posiela – WHO.
v rámci boja proti aids.

;-Q

Další odpovědi
mosoj

Kondom do kterého by se navlékla celá vesnice najednou, nikdo neumí vyrobit.

marci1

Kondomy se do Afriky v rámci humanitární pomoci posílají. Africký arcibiskup tvrdí, že se jim posílají kondomy záměrně poškozené. Afričané tvrdí, že kondomy nemohou používat, protože jim to církev zakazuje. Např. mluvčí papeže tvrdí, že kondomy propouští vir HIV a tudíž nejsou bezpečné a neměli by se používat. ☹
http://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/africky-arcibiskup-evropske-kondomy-zabiji-africany/r~i:ar­ticle:509309/
http://blisty­.cz/art/15655­.html

setapouch

Nejvice zbrane a munice. Bez legrace.
Doplňuji:
Odstřelovací puška ráže 7,62×51mm/.308Win., hmotnost 3650g. Čínská varianta odstřelovacího Dragunova. Pušky jsou vyrobeny v roce 1994. Zbraně jsou nepoužité a pocházejí z humanitární pomoci jedné rozvinuté západní demokracie tehdejšímu novému balkánskému spojenci.
Zdroj: http://www.ze­lenysport.cz/pus­ky/svd-ndm86-308-puska

da ny

V r. 1991 jsem se „podivovala“ – u každého sociálního zařízení/sprch v ubytovnách, penzionech, kolejích apod. v západní části Německa byly umístěny automaty s kondomy (u nás nebylo běžné).
Byly jsme tam pracovně a několiki ks jsme pro zajímavost odvezly domů.
Všechny byly k ničemu – velmi malé 😁.
Kamarád (emigrant) žijící nedaleko Mnichova nám tehdy vyprávěl, jak si NSR „useka ostudu“ zasláním zásilky kondomů do Afriky v nevhodných velikostech.
Kdo ví, jak je to… třeba nejde jen o neochotu je používat.

„Přírodní národy“, lidé bez informací jsou více „živočišné“ typy a počet potřebných kondomů zřejmě sotva dostačující… ;)
Filosofie bude podobná jako bývala i u nás za Rakouska- Uherska, za

1. republiky i po válce.
To zejména v chudých (méně informovaných, vzdělaných) rodinách. Čím více dětí – tím snáze uživí jednou staré rodiče.
Důchody sice zaváděl do praxe tuším Bismarck… A dnes by byli u nás optimální alespoň 3 potomci na 1 ženu (abychom nevymřeli a ideálně měl kdo vydělávat na důchody).

bolak

:)