dgfdgf

Co všechno používaj ženy za kosmetiku?

Make-up
Řasenka
Rtěnka
Tvářenka
Pudr

Nejlepší odpověď
briketka10

Chybí tužka na oči a rty. Malé zrcátko.
Dále:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mi-nema-chybet-v-kosmeticke-vybave-kdyz-se-zacinam-licit

A na toto bych tedy nechtěla zapomenout – několik kusů:

http://www.co­romoro.com/ima­ges/partner/lo­go/primeros-logo.png

Další odpovědi
gecco

Třeba i sperma partnera…
Jako (na) vše, co jsi zmínil… A na mnohé další…
😉

ivzez

Rozumné nepoužívají nic,
ty druhé všechno, na co uvidí „lákavou“ reklamu.

Spružina8

Jsem rád, že moje žena skoro nic. Asi by to šlo z okna kdyby to přitáhla všechno domů. Dámy by měli být více přirozené.

barcaspicova

Podle toho které někdo používá jen mekaup ,řasenku, pudr a tvářenku
Někdo jen řasenku
Ale spousta žen v dnešní době používá mnohem víc věcí
Báze po meka-up
Meka-up
Pudr
Tužka na obočí
Gel na obočí
Báze pod oční stíny
Oční stíny
Korektor
Tvářenka
Produkt na konturování
Rozjasňovač
Bronzer
Řasenka
Nalepovací řasy
Tužka na rty
Rtěnka nebo lesk

Bee282

Každá to má jinak. Primer nebo sérum, makeup, korektor, bronzer, tvářenka, konturovací paletka, tužku na obočí lze použít, ale i stíny. Pudr, oční stíny, oční linka, umělé řasy, rozjasňovač, řasenka, rtěnka,fixační sprej,tužka na oči bílá nebo černá, (černá oči zmenšuje, bílá je dělá optický větší) tužka na rty.