Co vsechno potrebuji presne podstoupit, abych si obstaral zivnost (ukoly, dokumenty atd..)?

Nejlepší odpověď
fablen

na odkazu níže se dozvíte nezbytné základní kroky

Zdroj: www.jakpodnikat.cz

Další odpovědi
Drap

Výpis z rejstříku trest§, vyplnit žádost na ŽÚ a zaplatit správní poplatek. U živnpszí vázaných o něco složitější.

Deter

Musím říct, že to není tak složité, jak tady většina uvádí. Já jsem si ho zakládal nedávno a prostě jsem jen došel na živnostenský úřad, tam strávil cca čtvrt hodiny, než ze mě paní vytáhla potřebné údaje (iniciály, bydliště, předmět podnikání..). Žádný výpis z trestního rejstříku nepotřebujete, to si zjistí sami.

Nutno podotknout, že jsem si zakládal živnost volnou. V případě živnosti koncesované by to mohlo být o něčem jiném.

Michal Kole

být svéprávný a plnoletý
nemít dluhy vůči státu či zdravotní pojišťovně
Mít odborné vzdělání
Mít platný občanský průkaz
Nebýt trestaný