ven.cik

Co všechno potřebujete k provozování webhostingu ?

Kdyby ste chtěli začít podnikat, co by k tomu bylo potřeba, kdyby ste měli už zařízený nějaký prostory pro servery…Jo a vím že to není levná záležitost…;)
Doplňuji:
Tak sem to zrovna nemyslel…Myslim to tak, kdybych chtěl provozovat svůj vlastní webhosting, poskytovat ho pro lidi, kteří chtějí umístit svoje stránky na net, ne jako že chci nějakou webovou stránku…Jestli tomu už rozumíš…:D

Odpovědi
Acer

Pokud to dobře chápu, tak chceš mít prostě firemní web, pokud jo tak doporučuji jednoduché ale přece profesionální stránky (program) www.endora.cz je webhosting až si založíš doménu, kterou si můžeš zaplatit, tak si dáš u své domény aplikace a nainstaluješ wordpress, a tam už můžeš pracovat vytvoříš si šablonu přes kódy css, a nebo použiješ šablony co už tam jsou, nebo si stáhneš šablonuz internetu a tam jí vložíš (pozor v raru) a pak už jen začneš a kdyby si něco chtěl ptej se OMLOUVÁM SE ZA PRAVOPIS.