Destiel

Co všechno patří do skupiny 3D/2D fan art?

Ahoj, jde o to že je vyhlášena soutěž v kreslení fan artů (=FA). Je rozdělena do kategorií 2D a 3D. Myslela jsem že vím co to FA je, ale jak se na to dívám, už nic nevím.
Co všechno se tam řadí? Je v nějaké z těch kategorií video?

Předem díky všem, i za pomoc s minulým dotazem. Tahle stránka je super, a je milé že tu tolik lidí tráví čas aby mohli poradit i takovým nechápavým lidem jako jsem já.

…Já být hrozná čecha a angličtinka, omlouvám se jestli tahle otázka nedává smysl xD

Odpovědi
Minas

2D = kreslený. Viz Photoshop, SAI, GIMP…
3D = Vytvořený v modelovacím 3D programu. 3DsMax, Cinema 4D…

Jak mám vědět, jesti je tam video, když nikde nepošleš link, popřípadě jen v krátkosti zeptáš, co je co.