Avatar uživatele
Michal Kole

Co všechno obnáší bydlení s holkou u ní v bytě s jejími rodiči ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4340 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Marsyas

Mytí nádobí, tichý sex, žádné chození bez oblečení (anebo klidně můžeš:-)), musíš se chovat skvěle a nesmíš kříčet. Žádné pozdní návraty domů z hospody, žádné (nebo minimální) vodění přátel domů. Absolutně žádné hlasité pařby, musíš koupit druhý zvonek, pokud máte jednu televizi, nemáš nárok na něco smysluplnějšího než je pošta pro tebe a tak jde čas. Pravděpodobně vožení tchýně a tchána někam autem. Jo, a babičky dělávaj nedovařenou rejži a rozvařený nudle.
Doplňuji:
Palec nahoru, jako že se ti to líbí? Masochisto 😁

Upravil/a: Marsyas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Hlavně hodně tolerance. Jak od celé rodiny té dívky, tolerancí její a hlavně toho mladíka co se přistěhuje. Záleží na velikosti rodiny, velikosti bytu a podobně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

V mojom prípade by sa jednalo o návštevu notára, spísanie závete.
A potom by sme sa mohli so svokrou vzájomne povraždiť.
Našťastie ju vídavam tak 1 za 5 rokov, aj to cez skype.

Pokiaľ chcete vzťah ukončiť, rozhodne sa k jej rodičom nasťahujte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

V některých rodinách to znamená poslouchat, poslouchat, poslouchat a slíbit poslouchání až na věčnost. Nechat si do všeho mluvit. Přispívat na nájem podle jejich představ, ne podle tvých. Být připraven na počítání kapek, které protečou navíc nad obvyklé množství při tvém sprchování a plavání ve vaně. Večer mít potichoučku puštěnou televizi nejen abyste nerušili spánek rodičů, ale abyste je nerušili něčím „jiným“. Mít 2 lednice. při mytí nádobí dávat pozor, abys nekřusl zrovna hrneček ze svatební soupravy rodičů. Vstávat ráno o hodinu dřív, abys stihl koupelnu a WC předtím, než se tam nahrnou ostatní. Jíst, ikdyž nemáš hlad, jen proto, že je daná hodina společného jídla. Být připraven na nakukování pod pokličku při vaření a poznámek typu „máš u brambor zbytečně moc vody, šetři“. Poznámky typu? Kolik stály tvé nové boty? Tolik??? Nóó když na to máš.........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Já bych to neriskoval, mám zkušenost!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Robert_PM

V životě holku mít nebudeš, buď v klidu. Ale přes to, tuto zvídavou otázku Ti rádi zodpoví v PL v Dobřanech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zmimi

Doplňuji : skoro žádné soukromí, nedoporučuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Že jednou v bytě narazíš na maminku a nikdo nebude doma…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já nevím, já bych do toho nešel. Jestli jsou rodiče neplavci…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek