Mofli

Co všechno může způsobit kostičkování obrazu na 1–2 sek u kabelové televize?

Nejlepší odpověď
www

  1. Aktualizace kmitočtu
  2. Nekvalitní signál (příliš silný či slabý) od poskytovatele
  3. Nesprávné nastavení či propojení

Další odpovědi
kenyrts

momentální výpadek kvalitního signálu

emba5

Záleží v jaké situaci,při přepínání do jináho muxu přes více kanálů settobox.Jinak rozvody,spojky rozbočovače.Dig. sygnál je háklivý na přehody.U zákaníka jsem už našel i v zásuvce UPC drátky stínění do skratu se sředovým vodičem od mechanika z UPC.Pokud je tohle v pořádku tak i rušení z venkovního zdroje.Nebo nedokonalé uzemnění,potom se používá Galvanický oddělovač na anténím rozvodu.