Pomelo74

Co všechno může křeček jíst?

Nejlepší odpověď
Drap

seno, trávu, zeleninu, všechny druhy obilí

Další odpovědi
baghira

co chce – zvířata nejsou lidi, ty nic škodlivého nesežerou (pokud mají na výběr)

kikina.k

Ja mam doma krecka a vzdycky mu dam od kazeho neco,samozrejme jenom malinko :D.Treba mu moc chutna jogurt nebo bramborova kase :D,proste je mu je jedno co mu dam :) (samozrejme ho krmim s mirou,spise mu dam vzdycky jen ochutnat).Jinak mu davam normalne krmeni pro krecky s vitaminama a vselijakou zeleninu..muj ma moc rad treba mrkev nebo salat :).