Co všechno musím změnit-odhlásit ve své VZP když jdu pracovat na Slovensko dlouhodobě.

Práce na Slovensku a česka VZP.

Nejlepší odpověď
haniya

u vzp se lze odhlásit dlouhodobě minimálně na půl roku, pak po návratu do čr se lze znovu bez problému nahlásit ovšem musíš doložit, že jsi byl-a nahlášená u jiné pojišťovny – jsou na to předepsané formuláře. pokud to není pracovně tak si stačí pořídit zahraniční pojištění na půl roku cca 3400kč a prokázat se tímto pojištěním.

Další odpovědi
člověk

vše cos napsal zde,oni ti pak doradí