Tom20

Co všechno musím platit,pokud nejsem hlášen na Úřadu práce?Popřípadě kde?Děkuji za odpovědi,je to důležitý.

Doplňuji:
Tak díky všem,myslel jsem že musím platit ještě sociální pojištění(někde jsem to slyšel).

Nejlepší odpověď
bolak

Pouze zdravotní pojištění – 1080Kč měsíčně

zbytek zde >>> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-se-plati-soc-a-zdravotni-pojisteni-kdyz-nejsem-na-uradu-prace-a-nepracuji

Další odpovědi
Lucijej

Povinné je jen zdravotní pojištění. Dojisi si na pobočku pojišťovny a domluv se s nimi.

Michal Kole

Hlavně zdravotní pojištění u své zdravotní pojišťovny.

Pak nějaké pojistky u své pojišťovny (majetek, život, auto)
Pak splátky úvěrů
Inkaso

jmhad

Nevím,kdo ti řekl,že nemusíš platit sociální pojištění.Pravda nemusíš,ale sociálka povede tvůj dlužný účet i s úroky a penálem a až někdy budeš chtít jít do důchodu,pokud se toho dožiješ,nebude ti plný důchod přiznán do zaplacení tohoto dluhu,který bude narůstat.Pokud dřív nepřijde exekutor.Eráru – Kalouskovi,Drábkovi a dalším nikdo neuteče.