Co všechno musí umět dítě u zápisu?

Nejlepší odpověď
panenka

já když jsem byla minulý rok s dcerou u zápisu stačilo jím aby uměla poznat barvy,tvary,uchopit tužku,nakreslit obrázek,básničku nebo písničku,a poznat co je na obrázcích,napočítat do deseti.sedly si ke stolíčku dali jím pastelky aby nakreslily nějaký obrázek,pak si je na střídačku volala aby ukázali kde je čtverec obdelník,na obrázku měli např vláček tak měli spočítat kolik má vagonků,zda jede do leva nebo do prava,pak řekli již zmíněnou básen nebo písen,a pak dostaly dárky s pomůckami,byli nám ukázat tělocvičnu a šli jsme dom celkově to trvá zhruba 30 minut

Další odpovědi
Executus

Kreslit. Aby mohlo paní učitelce něco pěkného nakreslit. Od toho ostatního je tu právě škola. Onen „moderní“ zvyk (učit dítko číst, psát, počítat v předškolním věku) je mi děsně proti srtsi. Tedy pokud o to nejeví zájem…Nač mu krátit chvíle radosti?