Meffinka

Co vsechno musi clovek udelat, aby mohl letat helikopterou?

Dobry podvecer. Uz nekolik let snim o tom, ze budu letat se zachranarskou helikopterou (Krystof). Jenze co jako pilot bych musela splnovat mi uz nikdo nerekl. Nevi to nekdo z vas? Dekuji

Odpovědi
Drap

Mít záchranářské vzdělání, pilotní průkaz a praxi s létáním. Na závěr ještě trochu štěstí a známostí, aby se sehnalo takové volné místo.

gecco

Pokud jde ´jen´ o pilotování vrtulníku, máš základ tady – http://www.le­tistecr.cz/ak­tuality/jedno­duchy-navod-jak-se-stat-leteckym-zachranarem.aspx …
😉