zjentek

co všechno mně hrozí, když vrazím do banky s šátkem na hlavě?

dostal jsem od ježíška novej shemag a protože venku už udeřila zima, nosím ho na podobný způsoby, jak je vidno dole v odkazu. Zejtra se chystám do banky a protože mám s tím častým vázáním šátku problémy, nehodlám jej ani sundat z hlavy ..myslíte, že tahle má návštěva banky proběhne plně dle listiny práv a svobod?
http://www.tac­ticalops.ch/me­dia/images/or­g/Shemagcoyote-schwarz.jpg
Doplňuji:
Drap: můj problém??? ..takže po mě gorila nebo jiná opice od ochranky může vystřelit?

Nejlepší odpověď
gecco

Myslím, že týká-li se tvůj ´problém´ jen oné pohlavní pokrývky, proběhne návštěva v klidu a míru – v sobotu mají otevřeno (pokud vím) jen takové ty bankovní krámy (v OC), kde se nepracuje s hotovostí – takže budeš jen za exota…
😉

Další odpovědi
Drap

Je to pouze tvůj problém co máš na hlavě. Banku to nezajímá

setapouch

Pokud pozdravíš Allahu Akbar, nedivil bych se, kdyby se ozvala střelba.

Je zajímavé, že se tolik lidí ohání právy, ale povinnosti a ohleduplnost už tolik nezmiňují.

anonym

Vem si ještě černý kufřík a jsi jasná mrtvola. Já bych, být ochrankou, střílel bych bez vyzvání!

Luxx

s touhle ozdobou chodím max. do lesa.. do banky bych to moc neriskovala

honza19hk

a ideálně s kufříkem v ruce.
Pak bych se nedivil kdyby někdo ihned tasil zbrań.