Tata

Co všechno má obsahovat objednávka ubytování a stravování

Připravujeme soustředění mladých sportovcu v době prázdnin a potředujeme zajistit ubytování a stravování zatím v neurčeném středisku. poraďte co všechno má v takové ojednávce být uvedeno.

Nejlepší odpověď
chudst

V podstate to, co si specialne prejete :) Mimo definovani poctu luzek to muze byt i to, jak mit pokoje rozdeleny (po kolika lidech; umoznuje-li to samozrejme dany hotel/chatka); mate-li nejake specialni pozadavky co se tyce jidla (petkrat za pobyt budete chtit pripravit napriklad obed v podobe balicku + musi byt dodrzeny hojny vyskyt zeleniny), zajisteni sprch, hriste, zajisteni napriklad cyklistickych kol na dva dny, apod. Radeji jim do objednavky napiste vse co chcete, at se pak netlucete do hlavy. Uvidite, co odpovi.

Pokud vam staci jen jednoducha klasika: ubytovani a strava, nahlaste pouze pocet lidi, kolik dni (+ od kdy do kdy) a ze chcete asi plnou penzi.