dukik

CO VSECHNO MA BEJT V KOSMETICKEM SALONU?

co vsechno ma bejt v kosmetickem salonu?

Nejlepší odpověď
Fridolinek

Pokud se ptáte na vybavení, tak je dle mého názoru individuální a záleží pouze na majiteli a jeho finančních možnostech, čím si salon vybaví. Každopádné ve správném salonu by měli určitě umět ošetřit a vyčistit pleť, líčit, postarat se o nehty. To si myslím patří k základním službám každého salonu.

Další odpovědi
everyblue

manikura, pedikura, kadernictvi, detsky koutek

Dandi

vše co ke kosmetice patří… kadeřnictí, kosmetika, manikůra, pedikůra atd.. je toho hodně

facebook.com/slecny

Zrcadlo

alenka901

kadeřnictví, kosmetika, manikůra, pedikůra

Lencis

Kosmetický salon by měl nabízet všechny služby týkající se kosmetiky.

Kosmetika je lidská činnost pečující o tělesnou krásu – krásu lidského těla. Tato činnost může být prováděna různými prostředky – např. prostředky fyzikálními, chemickými či biologickými. Kosmetika také slouží k odstranění či zakrývání některých tělesných vad či konkrétních fyzických nedostatků jednotlivých osob.

Zkrášlováním lidského těla se zabývají také specializované firmy typu kosmetických salónů, vlasových studií apod. Služby poskytované těmito firmami mohou zahrnovat i další doprovodné práce a služby jako je lázeňství, kadeřnictví, holičství, posilovny, manikúra, pedikúra, masážní služby atd. apod.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kos­metika

Michálek1245

Manikúra, pedikúra, nehtová modelář, kadeřnictví, ale klidně tam můžou být i masáže nebo depilační koutek. Je to hodně o tom, jak si to nastaví majitel. Já osobně bych tam chtěl mít ještě prodejnu, abych si tam mohl koupit věci na doma. Třeba manželka chodí na manikúru, ale na nehtovou modeláž má věci od : http://www.raj­nehtu.cz/mode­laz-nehtu/ Takhle by si mohla koupit přímo to, co používají tam. Já mám u barbera taky rád, když si koupím přesně ten vosk na vlasy, který používá on. 😉

Polaskova44

Co se týče toho vybavení, tak si myslím, že základ je určitě nějaké kosmetické zrcadlo. Já si například jedno nedávno pořizovala domů a je to super věc. Tuším, že já ho objednávala tady odtud: https://www.e­mako.cz/kosme­ticka-zrcadla/

Jan Pavelka

Řekl bych, že v kosmetickém salony by měla být pedikúra, manikúra, lifting, , kryolipolýza, kosmetika, hydratace pleti, masáže atd. Tady je výčet procedur: http://www.kli­nikakrasyandel­.cz/procedury/