Nikča

Co všechno ještě potřebuju, když už mám elektronickou letenku?

El. letenka už mi přišla, co všechno ještě teď musím udělat? Vytisknout si ji a co dál? Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Něco najdete tady.

Zdroj: http://www.csa­.cz/cs/webchec­kin/web_checkin_hel­p.htm

Další odpovědi
jokyk

Na elek.letence je nejdůležitější TICKET NUMBER slouží pro Vaše odbavení na letišti.Tam jsou zaznamenány lety časy destinace datumy atd.
24.hod.před odletem si můžete zkontrolovat( je to jen pro Vaši potřebu) na AMADEUS nebo CHECKMYTRIP.COM Váš let a rezervaci.Stačí zadat jméno a čísla vše- Vás bude navádět a na konci bude Vaše rezervace a let.
Pak k letu stačí pas nebo občanka záleží kam letíte. Přeji příjemný let !!