CO všechno jde přestřihnout kombinačkami?

Síťový kabel půjde v pohodě ne? Máte se stříhám, přestříhnutím něčeho pomocí kombinaček zkušenosti.

Ještě si pamatuji, že se s tím dá šmiknout i provázek.

Odpovědi
Klaproth

Záleží na velikosti kleští, s dvoustovkama jsem stříhal dráty do kola 1,8 mm. Na silnější materiál jsou mnohem lepší štípačky.

anonym

Přestřihnout jde vše na co máš sílu v rukách (čili jak zmáčneš kombinačky).
Třeba drát tloušťky 1mm ženská nepřestřihne (řekne, že to nejde) chlap to přestřihne.A jsou i chlapi, kteří takovou sílu nemají a taky to nepřestřihnou.
Takže vše záleží na lidské síle v rukou.

mzm

Hehe, zrovna jsem tahal síťový kabel 5×10, ten se teda kombinačkama nedá. 😉

Jinak, jak píšou ostatní. Taky záleží na materiálu. Znám maníka, co má sílu jak býk, chtěl kombinačkama cvaknout ocelové lanko, zabral a kombinačky to nevydržely. :)