Co všechno doma zavařujete?

Myslím třeba maso,jakou zeleninu,či ovoce.
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
klumprt

Doma nic moc. Většinou si to doma zavařím tak, že jsem dlouho někde jinde než tam 🙂

Další odpovědi
Drap

Snad všechnu možnou zeleninu a ovoce. Maso a hotová jídla jen zcela vyjímečně ke konkretní příležitosti

Frogman

  • třešně (dříve, nyní už ne)
  • okurky
  • marmelády (červený a černý rybíz, jahody, maliny)
  • jablečná povidla

štamgast

Okurky, marmelády, směs na lečo, dýni…

zjentek

rozinky a česnek- ale nacpaný ve feferonech

lucik_k

dělám hlavně marmelády (z broskví, meruněk, jahod, ostružin, jablek, třešní višní), pak domácí kečup z rajčat, okurky a houby

NelieM

Po návštěvě prarodičů, si vždycky nějakou tu zavařeninu dovezu. Babiny zavařují hlavně hrušky, meruňky, broskve, jahody s třešněma a pomeranč s dýní, to je mňamka. Já osobně to neumím, jsem na to ještě mladá :D:D možná časem.

novaklen

Tak třeba zavařené maso u nás nikdy moc nejelo. Co si pamatuji, tak ani moje máma to nikdy nedělala. Většinou zavařujeme jednoduše to, co se nám urodí na zahradě. Minulý rok jsme měli velké štěstí na okurky a letos to zase vypadá, že budu dělat hlavně zavařené meruňky Minulé léto jich bylo opravdu málo, ale letos se jim opravdu daří.

odik

K zavařování žádné YouTube video nemáš?

anonym

https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=zava%C5%99ov%C­3%A1n%C3%AD

Frogman

:DDDDDD