Zlatý

Co všechno byste podnikli, kdybyste na jeden den získali schopnost zastavit nebo zpomalit čas?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Tak na ten den bych si naplánovala státnice :D Pak bych šla naplivat mojí bývalé matikářce (ze střední) do xichtu :) No a nakonec bych asi prošmejdila všelijaká místa se zákazem vstupu ........a přiznám se, že nevím, jestli bych odolala si i nevzít pár dobrot, popř. hadříků z obchodů O:)

Další odpovědi:

Jak na jeden den? Když zastavím čas tak ten den bude tak dlouhý dokud ho nespustím.

Bronzový

Umíte si představit kdyby tuhle šanci dostala/y osoba/y, které se sbíhají sliny na vše co není přikurtováno či zabetonováno k zemi ? :) Jak by se čas znova spustil, polovina věcí by zmizela z povrchu zemského :D

Kde však není soudce, není kat :)

No ale k věci :) já bych se určitě vydal na místa kam se normálnímu smrtelníkovi nepoštěstí se za normálních okolností dostat a také bych určitě navštívil nějaký obchod :) Akorát že by mě to svádělo ihned k tomu, co jsem popsal v prvním případě.

Zlatý

Určitě to samé, co dosud, akorát bych si toho užila více. Bylo by to super !:-)

Pokročilý

Však to lze. Zkus jeden den nejist a uvidíš kolik času usetris nejen tím, ze nebudeš ztrácet čas jídlem, ale i mytim nádobí, nakupováním atd. A mimo to o hladu čas mnohem pomaleji běží.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

marci1: a co je to "to samé"? :) jako třeba na televizi by se zrovna dvakrát dobře koukat nedalo :) stejně tak rádio by bylo trochu protáhlé, s manželem bys taky asi moc nepokecala :)

Jardič: no ano, když zastavíš čas, tak bude den tak dlouhý, jak budeš chtít, tos pochopil správně :) bohužel odpovědi jsme se zatím nedočkali...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.