Avatar uživatele
bolak

Co všechno byste podnikli, kdybyste na jeden den získali schopnost zastavit nebo zpomalit čas?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10, zeeue, gagaga, Hakunamatata před 3907 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zeeue

Tak na ten den bych si naplánovala státnice :D Pak bych šla naplivat mojí bývalé matikářce (ze střední) do xichtu :) No a nakonec bych asi prošmejdila všelijaká místa se zákazem vstupu ........a přiznám se, že nevím, jestli bych odolala si i nevzít pár dobrot, popř. hadříků z obchodů O:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jardič

Jak na jeden den? Když zastavím čas tak ten den bude tak dlouhý dokud ho nespustím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Matthew

Umíte si představit kdyby tuhle šanci dostala/y osoba/y, které se sbíhají sliny na vše co není přikurtováno či zabetonováno k zemi ? :) Jak by se čas znova spustil, polovina věcí by zmizela z povrchu zemského :D

Kde však není soudce, není kat :)

No ale k věci :) já bych se určitě vydal na místa kam se normálnímu smrtelníkovi nepoštěstí se za normálních okolností dostat a také bych určitě navštívil nějaký obchod :) Akorát že by mě to svádělo ihned k tomu, co jsem popsal v prvním případě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Určitě to samé, co dosud, akorát bych si toho užila více. Bylo by to super !:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hakunamatata

Však to lze. Zkus jeden den nejist a uvidíš kolik času usetris nejen tím, ze nebudeš ztrácet čas jídlem, ale i mytim nádobí, nakupováním atd. A mimo to o hladu čas mnohem pomaleji běží.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

marci1: a co je to „to samé“? :) jako třeba na televizi by se zrovna dvakrát dobře koukat nedalo :) stejně tak rádio by bylo trochu protáhlé, s manželem bys taky asi moc nepokecala :)

Jardič: no ano, když zastavíš čas, tak bude den tak dlouhý, jak budeš chtít, tos pochopil správně :) bohužel odpovědi jsme se zatím nedočkali…

před 3907 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek