bolak

Co všechno byste podnikli, kdybyste na jeden den získali schopnost zastavit nebo zpomalit čas?

Nejlepší odpověď
zeeue

Tak na ten den bych si naplánovala státnice :D Pak bych šla naplivat mojí bývalé matikářce (ze střední) do xichtu :) No a nakonec bych asi prošmejdila všelijaká místa se zákazem vstupu ........a přiznám se, že nevím, jestli bych odolala si i nevzít pár dobrot, popř. hadříků z obchodů O:)

Další odpovědi
Jardič

Jak na jeden den? Když zastavím čas tak ten den bude tak dlouhý dokud ho nespustím.

Matthew

Umíte si představit kdyby tuhle šanci dostala/y osoba/y, které se sbíhají sliny na vše co není přikurtováno či zabetonováno k zemi ? :) Jak by se čas znova spustil, polovina věcí by zmizela z povrchu zemského :D

Kde však není soudce, není kat :)

No ale k věci :) já bych se určitě vydal na místa kam se normálnímu smrtelníkovi nepoštěstí se za normálních okolností dostat a také bych určitě navštívil nějaký obchod :) Akorát že by mě to svádělo ihned k tomu, co jsem popsal v prvním případě.

marci1

Určitě to samé, co dosud, akorát bych si toho užila více. Bylo by to super !:-)

Hakunamatata

Však to lze. Zkus jeden den nejist a uvidíš kolik času usetris nejen tím, ze nebudeš ztrácet čas jídlem, ale i mytim nádobí, nakupováním atd. A mimo to o hladu čas mnohem pomaleji běží.

bolak

marci1: a co je to „to samé“? :) jako třeba na televizi by se zrovna dvakrát dobře koukat nedalo :) stejně tak rádio by bylo trochu protáhlé, s manželem bys taky asi moc nepokecala :)

Jardič: no ano, když zastavíš čas, tak bude den tak dlouhý, jak budeš chtít, tos pochopil správně :) bohužel odpovědi jsme se zatím nedočkali…