Monyszek

Co všechno byste charakterizovali u dortu?

Vybrala jsem si poněkud nepříjemné téma, mám charakterizovat dort..co všechno byste u dortu charakterizovali vy,aby to nebylo třeba jen ve třech větách?

Nejlepší odpověď
zjentek

hlubší intimní chvíle s partnerem (kou) po požití „luxusní“ sladkosti a doslova „vvvrcholení“, pokud jsem mu (jí) tu sladkost připravila sama vlastníma rukama a fantazií, zkrátka fantazie ,)

Další odpovědi
hanulka11

Chuť , vzhled , složení a příležitost ke které byl zhotoven – musíš to rozepsat .