bolak

Co všechno by měl podle vás umět dům budoucnosti?

Odpovědi
anonym

aby mal pravé uhly, aby doliehali okná a dvere, aby podlaha bola vodorovná a steny boli zvislé.
To by stačilo. Ako prvý krok.
A potom by sa dalo vymýšľať.

Sůwa

Mohl by se třeba sám uklízet, jenže toho se nedožiju. Daleká je budoucnost…

anonymmm

copak? máš psát slohovku a došly nápady? :))
jinak podle mě by mohl vypadat takhle: hodně prostoru a většina věcí v něm na složení

bolak

sůwa: přesně, sám luxovat koberec, že by se zvrchu snesly trubice a odtranil se něřád a roztoč, to by se mi líbilo…

jinak by mohly bejt senzory v domech, který budou kontrolovat srdeční frekvenci a v případě že někomu selže srdce zavolá dům záchranku..