Avatar uživatele
Peeta

Co všechno by měl obsahovat dopis na rozloučenou pro rodiče, kamarády a přítele? Jde pouze o inspiraci k napsání povídky

Nejde o sebevraždu. Slouží jako inspirace k příběhu.
Doplňuji:
Na žádost upřesnění povahy dopisuji. děkuju za zájem.

Jde o dívku, 17 let. Chodí na gymnázium. Díky tomu co se jí na nové škole,kam přestoupila, stane (opravdu brutální šikana) nejprve objeví sklony k sebepoškozování a po dalším útrpném zážitku si sáhne na život. Jde o milou usměvavou dívku, vždy veselou. Trochu tvrdohlavou. Ochotnou. Pokud je třeba dalšího popisu prosím ozvěte se. Díky. Peeta. Xx

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Peeta

Zajímavá 0 před 3527 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Odpoveď byla označena jako užitečná

hana1111-To, že na mne někdo nezapomene po pár dalších minut jeho života by mi bylo ukradené.

Peeta-nepíšeš nic o dotyčném, neb každý by tento dopis napsal jinak, proto se musíš co nejvíce vžit do dotyčného, abys napsal tento dopis co nejvěrněji. Jestli napíšeš něco o jeho povaze, či tak, můžeme se pokusit pomoci.
Doplňuji:
Trochu hloupost, jestliže se stane obětí tvrdé šikany, poté nebude zas tak „pořád veselá a usměvavá“ 🙂

V tom případě rozhodně bude dopis zaměřen na citovou stránku (nikoliv, komu odkazuje svůj majetek, apod.), různé přání do budoucnosti přátelům, případně vyznání tajné lásky, ovšem jak píšu, takovýto člověk by musel být vážně retardovaný, aby i přes brutální šikanu byl pořá usměvavý a veselý.

Upravil/a: huxa

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Peeta Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

No, zdá se m to podivné, že člověk, který chce napsat povídku nedokáže napsat dopis na rozloučenou. Připadá mi to, jako by se se sám tazatel připravoval na dobrovolný odchod ze života, ale třeba se pletu…?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

no já nevím..... možná toto: Měl jsem vás všechny rád, přeze všechno co se stalo na vás nikdy nezapomenu. Hodně pro mě znamenáte a moc vám děkuji za vše co jste kdy pro mě udělali. Mrzí mě že to nevyšlo, snad se ještě setkáme tak nahoře........

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Stále veselá a usměvavá dívka
nebude šikanu „řešit“ sebevraždou…

před 3526 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek