terry

Co vše započítat do nákladů na provoz auta? Krom PHM, výměny oleje s filtry, povin.ručení. Co ještě?

Jak vyčíslit opotřebení?
Nejde mi o ofice. tabulky, spíš o soukromý praktický součet položek.

Nejlepší odpověď
Drap

Musíš započítat opravy, přezouvání a výměna pneu, myčka. Pokud chceš započítat opotřebení a nepoužít oficiálních výpočtů. Tak cenu auta při pořízení vyděl celkovým počtem předpokládaných kolometrů a dostaneš náklady amortizace na 1 km

Další odpovědi
gecco

´Proběhni si´, jaké máš s tím autem náklady, čas…
😉
Já třeba s jedním z aut strávím skoro víc času pod ním, než za volantem…
😉