modriblesk

co vše si mužou dovolt ze zákona pracovníci ospod

UŘEDNÍ ZÁZNAM O PODÁNÍ VYSVĚTLENÍ
DNE 09.08.2011 V 11­.00.hod.
dostavil jsem se na policii včr,kaplice ABYCH OZNÁMIL ŽE DNE 6.8.2011 KOLEM 20.00HODIN JSEM BYL DOMASPOLEČNĚ Z MANŽELKOU,SYNEM JANEM A RUDOLFEM .MANŽELKA S RUDOLFEM UŽ SPALY.NA DVEŘE BYTU NĚKDO ZABOUCHAL A KDYŽ JSEM OTEVŘEL DVEŘE,TAK ZA NIMMI STÁLY PRACOVNICE OSPOD KAPLICE PANÍ VÁVROVÁ A PANÍ BROSTLOVÁ.ŘEKLY ŽE JDOU NA KONTROLU DĚTÍ,PUSTIL JSEM JE DO VNITŘ.PANÍ VÁVROVÁ SE HNED PTALA NA MANŽELKU ,KDE MÁM MANŽELKU?

KDYŽ VIDĚLA ŽE SPÍ VE VEDLEJŠÍM POKOJI.SKUSILA JÍ VZBUDIT,COŽ SE JÍ NEPOVEDLO.NA JEJÍ ŽÁDOST NEBO SPÍŠE VÝHRUŽKY. ABYCH ŠEL A VZBUDIL JSEM MANŽELKU.ŘÍKALA MI ŽE KDYŽ JÍ NEVZBUDÍM ŽE TO BUDE HORŠÍ,ŽE ZAVOLAJÍ POLICII ,PROTOŽE JÍ CHTĚJÍ UDĚLAT DECHOVO SKOUŠKU.KDYŽ JSEM MANŽELKU VZBUDIL NA JEJICH NÁTLAK A VÝHRUŽEK ,DALI MANŽELCE FOUKNOU......

NE JEN ŽE PROBUDILY D SPÍCÍ DĚTI ALE POŽIVALY RUZNÉ NÁTLAKY A VÝHRUŽKY BEZ MÉHO SVOLENÍ SI MĚ V BYTĚ NAHRÁVALI DÁLE SKRÁTILY POBYT DĚTI NA PRÁZDNINÁCH JEDNO DÍTĚ ANI DOMU NEPUSTILY .TOHLE UŽ NENÍ DEMOKRACIE …MALEJ SE TĚŠIL DOMU A CO UDĚLAJÍ PROSTĚ MU TO ZAKÁŽOU .PODO
TÝKÁM ŽE JA JSEM BYL NA PROSTO STŘÍZLIVEJ ,BYLO NAVAŘENO NA PEČENO DĚTI ČISTÉ PROSTĚ KLÍDEK A POHODA DO PŘÍCHODU TĚCHTO MAFIÁNEK,ORIGINÁL PROTOKOL SEM BRZO DODÁM VŠEM BUDE VEŘEJNĚ PŘÍSTUPNÝ ,ZATÍM NEMÁM PENÍZE JAK HO SEM SKOPÍROVAT

Nejlepší odpověď
led

Nebudem hodnotiť oprávnenosť pracovníčok, ale…
Neprišli síce v čase nočného kľudu, ale ak ste mali pocit, že nekonajú v zmysle zákona, mali ste vy zavolať políciu, prípadne súsedov ako svedkov a urobiť okamžite zápis o kontrole aj s podpismy svedkov.
Takto je to vaše slovo proti ich slovu.
Aj opravnení pracovníci musia dodržovať zákony.