Bart 88

Co vše si mám pořídit na gymnázium?

Ahoj, je mi 14 let a chystám se jít studovat na gymnázium a chci se zeptat co včechno si mám pořídit :D (tablet x sešit)
Děkuju za odpověď

Odpovědi
panxnotdead

sešit

Lorrien

No, na gymplu jsem už druhým rokem a zatím jsem nepotřebovala ani jedno :D
Ale je fakt, že ten sešit se hodí víc.. Tablet Ti nedovolí si ve škole nabít, někde Ti nedovolí ani ten tablet mít vytáhlý. Navíc ve fyzice, chemii, matematice, nebo kdekoli, kde budeš potřebovat kreslit schémata (biola, zempl, ..) Ti to bude na prd :p
A ani ještě nevíš, jestli se tam dostaneš, tak klidni :D