Miška 2212

Co vše se stahuje do bankrotu?

Chci se zeptat moje známá vyhlásila bankrot,protože její chlap měl dluhy .Podminky splnili ted mají sehnat částku k soudu.Včera jí navštívila kámoška že když si půjčili z providentu peníze že se to do bankrotu nevztahuje protože to bylo vypláceno prý v hotovosti mě řekla a protože je to nebankovní společnost co je na tom pravdy?ted jí tá firma co jí dělá bankrot řekla,že je tam velká pravděpodobnost že správce jí barák prodá,protože je tam dluh zdrav+soc co je na tom pravdy?já jsem ju uklidnila a řekla jsem jí,že pokud podminky splnila nic jí nehrozí nebo ano přečetla si že zdrav+soc se do bankrotu nevzrtahuje všem dík.

Nejlepší odpověď
Hlada

Dát na různé domněnky se nevyplácí. Přečtěte si zákon.
http://www.muj-bankrot.cz/in­solvencni_zakon/?

Miška 2212

Já sice pracuji dělám v pekárně ale pomoci jí nemůžu protože čekám rodinu a taky si ted kupuji byt.