Zlatý

Co vše se dá kompostovat?

Co vše lze kompostovat?

http://www.novinky.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To si zase nějaký chytrák vymyslel aby mohl svážet odpad, kompostovat a zemědělcům prodávat,,,jo,jo,,čecháčkové jsou v tomhle machři,,,docela slušný podnikatelský plán, né??!!
Někdy mi to hlava nebere, na co ti lidé nepřijdou,,,jinak se dá kompostovat vše, co je přírodní a v pohodě se rozkládá,,,,

Další odpovědi:

až bude nejhůř a možná to nebude trvat tak dlouho,můžeme ještě pěstovat rýži,podmínky pro ní budou optimální

Četla jsem to ráno,tam je dole v článku napsáno,co vše se dá kompostovat z domácího odpadu.Určitá skupina lidí bude mít zas výmluvu pro nepořádek před domy-budou vlastně kompostovat!Takže odpovídám,kompostovat se dá vše!

Zlatý

Problém v tomto kompostování je, že na pole se budou navážet komposty i s nežádoucími příměsemi. protože lidi jsou nepořádní a do bioodpadu nahází všechno možné. Lepší by bylo přestat vyrábět ze slámy peletky a slámu vracet do půdy. Pár kompostáren jsem již viděl. Iluze, že co do kompostu se vytřídí jsou asi jako když někdo věří, že u nás budou politici pozitivně pracovat pro své voliče

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 648
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.