Kroupič

Co vše potřebuji, když si chci na chatě otevřít malý krámek abych mohl prodávat vodákům věci ?

Jde o to jestli potřebuji nějaký hygienický posudek a ták nebo mi stačí obyčejný živnosťák. Okolo naší chaty projede hodně vodáků deně, a tak mne napadlo, že bych si tam otevřel malý krámek … Tak zjišťuji co vše je nutné pro založení takového krámku ?
Doplňuji:
Jednalo by se o věci balené. Nemyslím tím např. chlebíčky a tak. Prostě vše balené to co se může vodákům hodit žádná výroba. Jen prodej origoš zabalených věcí s datem spotřeby :)

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží co budeš prodávat. Pokud to mají být potraviny,či nápoje, tak musí být vyjádření hygieny.

Další odpovědi
tom004

ŽL,vyjádření hygieny budeš muset mít.Možná ještě něco,ale já bych si zároveň pořídil kvalitní zámky a zabezpečení.

jmhad

Tu hygienu také.Oni chtějí vědět,jak budou i tyhle originál balené věci uskladněny.Z mé osobní zkušenosti doporučuji dojít si předem na tuto instituci a říci jim svůj návrh.