simoneta

Co vše napsat jako osobní informace ohledně brigády?

Ahoj , neví někdo, co vše napsat do osobních informací ,když žádáte o brigádu? Vím, že se píše: jméno,datum nar.,adresa,kon­takt,škola ..co ještě by se dalo napsat,aby to nějak zapůsobilo? Máte s tím někdo zkušenosti ? :) Děkuji za pomoc :)

Nejlepší odpověď
anonym

Uložte si a vytiskněte si životopis s fotkou + průvodní dopis(žádaná novinka a více méně dnes už i povinnost) čekat,než vám zavibruje mobil a někdo vás pozve na pohovor a pak opět čekat na rozhodnutí,které dopadne podle vašeho očekávání (kladně) tak ze 7%.
Doplňuji:
…,nebo oslovte více firem a za půl roku se ozvou všechny za ráz.