Jrkuft

Co vše máte v autě krom povinné výbavy?

Co vše ještě máte v autě krom povinné výbavy a jiných jasných věcí(škrabky,ma­py,smetáčky at­d.)?

Já např. ještě vozím na palubce plyšáka pro štěstí, vatu, nějaký léky, sušenku nebo nějaký jídlo, časopis a lopatu.

Co vy?

Nejlepší odpověď
zelí

Baseballovou pálku a pití.

Další odpovědi
Tuzzy

Deštníky, igelitky na nákup, 2 deky, papírové kapesníky, krém na ruce, pomádu na rty, propisky, hadr, láhev s (již nepitnou)vodou, kelímek na mince (do vozíku + na parkování), polámanou sušenku, žvýkačky a plno drobků.

lukas.zmizik

Hasičák.

honza19hk

aut mám více, ale většinou tam vozím offroad hever tzv HiLift, pak vázací přostředky k navijáku (jeřábové kurty a řetěz,kladku), 2 trámky na podložení, polní lopatku, sekeru, baterku.

Pokud hlásí silný vítr tak i motorovku pro případ spadených stromů přes silnice.ne vždy ho totiž to auto dokáže přejet.
A v tatrovce vozím krom tažné tyče,ocelové lano o nosnosti 40 tun, řetez s háky na 20 tun, nějaký trámky,baterku,lo­patu a pajsr.

zato sněhový řetězy nemám a nevozim,nikdy jsem je nepotřeboval.De­fender je zvednutej a na pořádnejch gumách takže ten projede hodně,a když už i na něj je to moc tam vytáhnu Tatru 813 8×8, ta má vpředu ženijní radlici,takže si překážky odhrnu,to platí i pro sníh. tatru používám i na vytahování kamionů z příkopů a na tažení do kopce.Zvládne 100tun v závěsu, což jsou i dva naložený kamiony.Pravda je že při tom se blížim spotřebě 90litrů na 100km.

cukrar

Každý řidič by měl mít v autě deku, pokud mu ji manželka nesebrala.

NelieM

Žvýkačky, sluneční brýle, pití a v kufru boty :D

Front

Kondomy, panapr…

Mc Merkurion

… manželku a pár jejích maličkostí …

Elk

Sluneční brýle, zbytečně koupenou clonu proti slunci a do tmy, v kufru molitan, kam si sedá při vyjížďkách pes, jeho bezpečnostní pás, baterku, speciální kladivo na rozbití skla, spere na sklo, hadry, hasičák, oranžové vesty a rum – (pro případ ztroskotání)…si dělám srandu…!