Avatar uživatele
Natálka 21

Co vše mám udělat abych měla auto připravené na zimní provoz? Mám Audi Q7

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? petka, hanulka11, tom004 před 4533 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
blondýna112

Zkuste vyměnit gumy dát je na zimní , dolít do ostřikovaču nemrznoucí směs , nevím jestli bydlíte ve městě nebo kde ale bylo by dobré kdyby jste měla řetězy na kola . a to je asi vše

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dávám auto do servisu,a tam mi vše zkontrolují,vymění nebo doplní náplně,zkrátka připraví ho na zimu,včetně výměny gum.Dělám to tak dost let a mám klid.Ani cena není nijak hrozná,většinou do 1000,– Kč.Záleží na tom,co se mění,nebo doplní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

kromě víše uvedeného …pokud parkuješ venku
také je dobré si koupit rozmrazovač zámků /malé balení stojí kolem 30 kč/
škrabku na sklo, košťátko na sníh a třeba i folii proti namrznutí předního skla /napneš ji na sklo a přivřeš do dveří a ráno nemusíš škrábat/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Popravdě zimou se moc netrápím. Někdy na podzim doleji již nemrznoucí směs do ostřikovačů, podle potřeby vyměním stěrače, zimní pneu u takového auta je prakticky povinnost, a podle toho kde se jezdí, tak i řetězy, tažné lano, ale na co se zapomíná, tak dobré oblečení – zimní spacák na chvíle když se zůstane hodiny viset v koloně. Takže i zásoba jídla, vody.
Myslím, že se zimou to není potřeba přehánět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek