Natálka 21

Co vše mám udělat abych měla auto připravené na zimní provoz? Mám Audi Q7

Nejlepší odpověď
blondýna112

Zkuste vyměnit gumy dát je na zimní , dolít do ostřikovaču nemrznoucí směs , nevím jestli bydlíte ve městě nebo kde ale bylo by dobré kdyby jste měla řetězy na kola . a to je asi vše

Další odpovědi
tom004

Dávám auto do servisu,a tam mi vše zkontrolují,vymění nebo doplní náplně,zkrátka připraví ho na zimu,včetně výměny gum.Dělám to tak dost let a mám klid.Ani cena není nijak hrozná,většinou do 1000,– Kč.Záleží na tom,co se mění,nebo doplní.

hanulka11

kromě víše uvedeného …pokud parkuješ venku
také je dobré si koupit rozmrazovač zámků /malé balení stojí kolem 30 kč/
škrabku na sklo, košťátko na sníh a třeba i folii proti namrznutí předního skla /napneš ji na sklo a přivřeš do dveří a ráno nemusíš škrábat/

venkovan

Popravdě zimou se moc netrápím. Někdy na podzim doleji již nemrznoucí směs do ostřikovačů, podle potřeby vyměním stěrače, zimní pneu u takového auta je prakticky povinnost, a podle toho kde se jezdí, tak i řetězy, tažné lano, ale na co se zapomíná, tak dobré oblečení – zimní spacák na chvíle když se zůstane hodiny viset v koloně. Takže i zásoba jídla, vody.
Myslím, že se zimou to není potřeba přehánět.