Co vše dokáží dnešní mobily? Tipněte si z jaké výšky by „přežily“ nejodolnější sériové mobily?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ten který je

25m

Tak to vím zcela přesně.;-)
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/mobil/244621-nejodolnejsi-mobil-na-svete-prezije-pad-z-osmeho-patra-panelaku.html

anonym

Ad ten který je, ale že je to darda, co?
Sám bych to tedy nečekal a samozřejmě máš pravdu, původně jsem to též chtěl dát později do odkazu.

ten který je

Ale ta diskuze pod tím článkem.:-)

anonym

No, jasně.