huxa

co vše byste udělali pro deset tisíc korun?

Nejlepší odpověď
bolak

pro 10.000 bych ti poslal číslo mýho bankovního účtu…

Další odpovědi
venkovan

Deset tisíc ani víc není dost abych šel pod hranice slušnosti, ohrožení zdraví, důstojnosti ostatních občanů apod.
Ale kdysi jsem půjčil zadarmo obličej pro neziskový sektor osbvětu veřejnosti prostřednictvím letáků, bilboardů a podobných veřejných informačních zdrojů.
Takže co udělat pro desetet tisíc? Nic, pokud to nebude legální a společensky přijatelné.

manon

Za 10000 se vyplatí ráno vstát z postele a pár hodin pracovat. Můžou se hodit, bez peněz to zatím moc nejde :)

everest

odpověděl na tuhle otázku

chachar1922

Jen nějakou blbost, protože peníze mi za to nestojí. Asi bych se s nikým jen tak nevyspala nebo nesnědla něco odporného. Ale vzhledem k tomu, že nemám ráda maso, tak bych možná nějaký ten steak překousla. Ale to je tak vše.

anonym

Nikdy bych nic neudělala pro peníze – pokud nepočítám práci a v ní mi stačí míň.

BANAN93

já bych se spíš zeptal jaký nejmenší peníz, (nebo obnos peněz) by jste zvedli ze země, když by na něm byl výkal :D

pusinka50

Dívala bych se do rána na všechny reklamy na všech televizních kanálech, které bych stihla a klidně bych ještě zapisovala, o čem reklama byla a obsah poslala dotyčnému meilem. Neb reklamy nesnáším, vypínám je nebo přepínám na jiný kanál, když už se náhodou dívám na televizi.:-)

kobranek

Nic. Leda pro ten milion.

Klára K.

Řekla bych ti svoje příjmení (Ale zašifrované)