Hifive

Co vložit do tzv. Fan Booku?

Dobrý den,
jsem velká fanynka jedné americké zpěvačky a už delší dobu rozmýšlím, nad tím, že bych pro ní vyrobila vlastnoruční fanouškovskou knihu – Fan Book a příští rok na koncertě bych ji jí předala nebo nechala předat. Začínám rozmýšlet, co bych do té knihy mohla napsat, vložit nebo nalepit a zatím mě napadl pouze vlastnoruční dopis, který jí napíšu. Obrázky, na kterých je, tam moc dávat nechci, protože je viděla určitě 100×. Něco, co by ji zaujalo a potěšilo. Měli byste nějaký nápad? Za každou odpověď děkuji! :)

Odpovědi
marek.29

Fotky tebe se všemi alby, které jsi si od ní koupila 🙂 fotky z jejích koncertů, na kterých jsi byla. A když to uděláš poutavou formou fotoknihy (každý fotoateliér) určitě to ocení 😉