Avatar uživatele
BELA81

Co víte o zpřízněné duši?

Jsou spolu celý život a nebo mají být spolu jen určitou část života a jít dál?Víte o nějakém odkazu kde se dozvím víc?
Doplňuji:
Spřízněná duše myslím tím muž a žena.Aniž by jeden něco řekl tak ten druhý ví na co myslí.Propojení duší.Zajímalo by mně jestli se cesty spřízněných duší rozejdou zda se za nějakou dobu mají zase setkat a nebo už budou v životě rozděleni.Kartářka mi řekla že s mou láskou jsme byli propojeni,spřízněné duše ale teď nastal čas kdy na dva roky asi si musíme odžít své.Tak mně zajímá jestli když jsme byli propojeni se znovu najdeme.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4292 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

O které zpřízněné duši ? Nejdříve by bylo třeba definovat co to je zpřízněná duše, pro každého může mít trochu jiný význam. A teprve potom by byla možná odpověď.
Někdo může označit za zpříznědou duši třeba souseda, s kterým chodí na fotbal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Spřízněné duše jsou spolu někdy celý život, někdy jenom po určitý čas. Tady neexistuje žádné pravidlo. Také můžete někoho vnímat jako spřízněnou duši jenom v určité oblasti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Máme doma dvě zpřízněné duše-naše pejsky.Spí s námi pod dekou,když příjdeme domů,nadšeně nás vítají,neřeknou jen čau:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí