VIKTORIÁ

Co víte o křečcích?

Byla bych vděčná za jakékoliv informace, jakého křečka, jestli se dožívají více než 2 let a dál… Moc děkuju!:)

Nejlepší odpověď
Bedy

Co takhle zajít do knihkupectví a koupit si knížku o křečcích? Případně se můžete podívat na internet – existuje řada stránek, která se křečkům věnuje nebo jukněte přímo na Wiki.

Však klikněte sem a vyjede Vám řada odkazů o tom: http://search­.seznam.cz/?q=k%C5%­99e%C4%8Dek&sId=d-mNhsFHwdo9Wj6­H2oWe&aq=-1&oq=k%C5%99e­%C4%8Dek&source­id=web&thru=&su=e

Další odpovědi
terry

Jsou to malé milé chlupaté potvůrky, co rádi hryžou.
Ostatní so vygoogluj.

M.

Jsou to zvířata…