Avatar uživatele
stana73

Co vidíte,když se podíváte z okna?

Já ohradu,v ní ovečky a koně,pak dlouho přírodu a až potom další vesnici-nádhera.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, terry, BEAES, poa.li, hanulka11, SajmonModer před 4774 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tuCZek

zrovna tu jsou u popelnic cigoši :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

hlavní dopravní tepnu :{(>

kdysi zamlada jsme měli rodinný dům a z něho nádherný výhled na kopec, na němž se věčně proháněli nádherní plnokrevní koně z protějšího statku. Jedné krásné noci přijeli zloději, koně naložili a ukradli…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Rodinný domky v zahrádkách se stromama. Na Prahu myslím dobrý :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Já vidím přes naše parkoviště krásný březový háj,teda teď moc krásný není,ale až se začne zelenat.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Tak to máte bezva.
To já čumím do zdi a oken obrovský školy která je asi 10m přes ulici

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Milá stano, já vidím tmu, teda skoro tmu:( přesvědč se sama
http://kamera­.omegatech.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Vidím sousední rodinné domky a jejich malé zahrádky. Řadu garáží, kde tihle sousedi mají auta a okollní kopce. Jeden je zalesněný a na druhém jsou coby malé tečky vidět pejskaři, nebo občas děti, jak pouští draky..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Já vidím také březový háj, velikou borovici a další domy a v dálce je nemocnice a poliklinika. Nestěžuji si, jde to. Kolikrát mě i řev ptáčků probudí, už se těším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zmimi

Mám výhled na pole a lesy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosa

Podle toho z kterého okna. Na jih terasu, zahradu a zahrádky sousedů, za nimi les. Na západ zatím neolistěné stromy souseda, na sever- pár novostaveb v pozadí lesopark. Východ nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jak z kterého. Ale hlavní výhled mám na zahradu, za plotem louka a pak lesík. Na louku chodí i srnky 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

To se máš, taky bych chtěl takový výhled. Já vidím další panelák naproti a továrnu z které se kouří a pod oknama máme hospodu, kde se sjíždějí baníkovci, takže nádhernej výhled!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Ty se máš,já vidím hnusné paneláky.Teda teď už jsou aspoń barevné.
Jinak teď už víme,kde bydlí Miroslav,tak ho pojedem navštívit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Bydlím ve škole,takže mi před okny pořád běhá spousta dětí.Jinak vidím ulici a naproti je kopec s malou skálou,kam chodíme se psem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alča M.♥

Já vidím spoustu domů, za nimi další domy, věžičky, stromy a pak slunce, které mi svítí do očí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Vysvitlo sluníčko, vidím z jedné strany les a z druhé bytovky , veliký ořech a veliké travnaté hřiště a je tu boží klid

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

Ty se máááš 🙂 Vidím jen samé domy ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
stana73

tuCZek-šikulové,třídí odpad

před 4774 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek