stana73

Co vidíte,když se podíváte z okna?

Já ohradu,v ní ovečky a koně,pak dlouho přírodu a až potom další vesnici-nádhera.

Nejlepší odpověď
tuCZek

zrovna tu jsou u popelnic cigoši :)

Další odpovědi
quentos

hlavní dopravní tepnu :{(>

kdysi zamlada jsme měli rodinný dům a z něho nádherný výhled na kopec, na němž se věčně proháněli nádherní plnokrevní koně z protějšího statku. Jedné krásné noci přijeli zloději, koně naložili a ukradli…

Terryle

Rodinný domky v zahrádkách se stromama. Na Prahu myslím dobrý :)

rynek878

Já vidím přes naše parkoviště krásný březový háj,teda teď moc krásný není,ale až se začne zelenat.....

Jikra

Tak to máte bezva.
To já čumím do zdi a oken obrovský školy která je asi 10m přes ulici

Miroslavst

Milá stano, já vidím tmu, teda skoro tmu:( přesvědč se sama
http://kamera­.omegatech.cz/

poa.li

Vidím sousední rodinné domky a jejich malé zahrádky. Řadu garáží, kde tihle sousedi mají auta a okollní kopce. Jeden je zalesněný a na druhém jsou coby malé tečky vidět pejskaři, nebo občas děti, jak pouští draky..

BEAES

Já vidím také březový háj, velikou borovici a další domy a v dálce je nemocnice a poliklinika. Nestěžuji si, jde to. Kolikrát mě i řev ptáčků probudí, už se těším.

zmimi

Mám výhled na pole a lesy.

rosa

Podle toho z kterého okna. Na jih terasu, zahradu a zahrádky sousedů, za nimi les. Na západ zatím neolistěné stromy souseda, na sever- pár novostaveb v pozadí lesopark. Východ nemám.

ReHu

Jak z kterého. Ale hlavní výhled mám na zahradu, za plotem louka a pak lesík. Na louku chodí i srnky 🙂.

SajmonModer

To se máš, taky bych chtěl takový výhled. Já vidím další panelák naproti a továrnu z které se kouří a pod oknama máme hospodu, kde se sjíždějí baníkovci, takže nádhernej výhled!

alexandra

Ty se máš,já vidím hnusné paneláky.Teda teď už jsou aspoń barevné.
Jinak teď už víme,kde bydlí Miroslav,tak ho pojedem navštívit.

Rocker

Bydlím ve škole,takže mi před okny pořád běhá spousta dětí.Jinak vidím ulici a naproti je kopec s malou skálou,kam chodíme se psem

Alča M.♥

Já vidím spoustu domů, za nimi další domy, věžičky, stromy a pak slunce, které mi svítí do očí.

hanulka11

Vysvitlo sluníčko, vidím z jedné strany les a z druhé bytovky , veliký ořech a veliké travnaté hřiště a je tu boží klid

Pralinka1979

Ty se máááš 🙂 Vidím jen samé domy ☹

stana73

tuCZek-šikulové,třídí odpad