DusanOrlik

Co více používate?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Nic-proč?/jinná odpověď

Proč ztrácíš čas tady na odpovědích? Co kdyby sis otevřel PRAVIDLA ČESKÉHO PRAVOPISU. Určitě by ti to pomohlo.

Další odpovědi
anonym

facebook

casey

Skype

samicek333

Nic-proč?/jinná odpověď

sociální síť jako je facebook nepúoužívám, myslím, že bylo hloupé ho vytvořit – mé kamarádky se mi chlubí, že tam masjí třeba 200 přátel, když se jich ale zeptám, kolik z nich jich opravdu viděli a setkali se s nimi, řeknou že asi tak 10 lidí… Myslím, že všechny tyhle sítě jsou k ničemu

arygnoc

Skype

a kromě toho icr.post – zná málo lidí, o to cennějších (kecálek slovenské vysoké školy technické a její absolventů).

anonym

Skype

Natee

Skype

Mimo jiné i Facebook a ICQ, ale na těch teď přátelé přestávají být aktivními.. Skype vede, jednoznačně

Mad

Nic-proč?/jinná odpověď

AnnMary

facebook

salsa verde

Skype

Maggie.b

Skype

Používala jsem neprve hodně ICQ, pak ho ale předstihl Skype.

gogogod

facebook

quentos

facebook

už minimálně potřetí: jiná se píše s jedním N

teruska

ICQ

honza19hk

Nic-proč?/jinná odpověď

Nemám čas někde šmejdit po netu.

filva

Skype