Katusa

Co vede lidi k tomu jíst šušně z nosu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejsi první kdo se zeptal. To o té imunitě je opravda ! Jinak dobré jsou také s křenem.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jite-holuby-z-nosu

Další odpovědi
anonym

Jsem si vždycky myslela, že se jedná o nějaký krajový výraz pro višně. Jsem ale motovidlo. 🙂

Michal Kole

Četl, jsem, že prý to zvyšuje imunitu.

Existuje třeba urinoterapie = léčba čůránkama.

anonym

Je to nechutný zlozvyk asi tak jako kousání nehtů.Ale úplně vážně-zaslechla jsem kdesi v TV,že prý je to velmi výživné.Tak třeba těm konzumentům kromě slušného chování a sebeovládání chybí také nějaké potřebné prvky stravy…:D

alenad

A co tě vede k tomu , dát sem takový dotaz ? To je ti 10 ?

huxa

třeba to, že jim chutnají :)

Toruk

Co vede lidi k tomu zabývat se nevkusnými záležitostmi/ dotazy. Je ti 9?