eviktet

Co ve skutečnosti vidíme kolem lidí?

Chvilku jsem si četla o auře a přijde mi, že se snad ani nejedná o auru, ale o práci (myslím) očních čípků, které se snaží negativem vyrovnávat barvy. (Stejná skvrna, kterou vidíme, když se podíváme do sluníčka)… Jak to vidíte vy? 🙂

Nejlepší odpověď
arygnoc

vyhodnocovanie >videného< prebieha v mozgu.

keď zblbenete, to isté vnímané (fyzilogicky) uvidíte inak (vyhodnotené mozgom) – predtým ste >nič okolo ľudí nevidela< vs >vidíte auru< (pričom sa zdravotný stav očí nezmenil).

takže – opatrne s nejakým uverením každej informácii, mozog je veľmi citlivý orgán.

;-Q

Další odpovědi
Šidlo

je to možné.....ono, niektorí ľudia majú 4 farebné čapíky miesto 3 a vidia oveľa viac farieb......alebo majú migrénu a myslia si, že je to to ono

a ešte je možné, že to, čo teraz voláme ,,aura" je istá forma energie, ktorú veda zatiaľ oficiálne neobjavila a nevyskúmala (lebo načo by sa velectení vedci zaoberali takou poverou, že aura.....)