JanyOK

Co vás vyvede z rovnováhy?

Nejlepší odpověď
hanulka11

srážka s blbcem,či pitomcem

Další odpovědi
tom004

Souhlasím s Hanulkou11,pro­tože,srážka s blbcem,je opravdu horší,než přírodní katastrofa.

barnajka

Áno, áno – ne vesmír, ale lidská blbost je nekonečná :) Takže souhlasím s kolegy, že máloco je na světě horší než srážka s korunovaným blbem. Kromě toho mě dovede ještě spolehlivě vytočit, když je ubližováno slabším a bezbranným a taky předsudky všeho druhu – to ale vlastně dost souvisí s tou „kretenis humanis“ :))

fablen

fronta (v obchodě, na úřadě, u lékaře..)

anonym

Uz se snazim ,aby me nic z miry nevyvedlo… -iv-