ReHu

Co vás první napadlo při spatření sponzorované otázky partnera?

Tak mě, přátelé, napadlo, na jakou to zajímavou otázku se sponzor ptá.
A že kdybych měla být delší dobu na placeném viditelném místě, dotaz bych aspoň chvíli rozmýšlela 🙂

Nejlepší odpověď
orwell

No, nejdřív jsem to nechápal, hlavně tu otázku, jelikož nesleduji ani živé, ani mrtvé (na rozdíl od cookies), takže úplně první myšlenka byla „kterej debil…“, ale už to chápu. Zvykl jsem si na to, jako na temný pruh dole na obrazovce monitoru, který mě neustále vyzývá k souhlasu se špehováním. Nevím proč, když se tam píše, že stejně předpokládají, že souhlasím, když lezu na tento web. To mi hlava nebere, ale nešť. Stejně nás špehují, ono je to jedno, ale hraji s nimi takovou hru. Prostě nekliknu a nekliknu. Až mi zčerná celá obrazovka, tak sem přestanu chodit. Horší je, že jsem nedávno kliknul na postranní pruh asi 10cm široký, kde nic nebylo a hned mi někdo anglicky děkoval za nainstalování čehosi (nevím čeho), takže ani nevím jak hodně jsem si ublížil. Vypadá to, že časem budeme muset mít hodně pevnou netřesoucí se ruku a pečlivě vybírat místečka velikosti mušince, kde můžeme beztrestně kliknout 🙂

Další odpovědi
arygnoc

iba by ma zaujímalo, ako by vyzerala stránka pri 20–30ich sponzorovaných otázkach.

😉

gecco

Že příjmů z reklamy není nikdy dost…
😉
Druhé pak, že tato varianta umístění reklamy není příliš ´šťastná´.

Nittina

Popravdě? Co to je zase za 3,14čovinu… -__-

quentos

Spíš jsem myslel, že jde o „otázku sponzora“ než o „sponzorovanou otázku“. Zkrátka se asi hledal sponzor tohoto serveru, až se našel, a tímto ho chtěl admin nejspíš symbolicky odměnit…

led

Môže byť reklama v otázke? čo na to pravidlá „Odpovědi.cz je místo pro získání znalostí, ne zákazníků, …“? Aj keď otázka je položená navonok nezávadne, nejde vlastne o skrytú reklamu?
Vysvetlenie:
takáto forma otázky je bežná u autorov a tvorcov umeleckých diel pred ich zverejnením, pri zisťovaní predpokladaného záujmu pustia von čriepky diela a klebety z výroby.
Pri pohľade na nick ma hneď napadla „tv stanica amc“ (logo je úplne rovnaké) a jej televízny seriál The Walking Dead (Tvorba programu: Frank Darabont, Siete: AMC, AMC Networks)

RyuzakiKate

Nejdřív jsem naklonila hlavu trochu doleva a pak si řekla „Co to dop*dele je?“ :)

anonym

Že kdyby někdo z nás položil takhle otázku, jako AMC, buď nám ji desetkrát někdo opraví, nebo rovnou smázne, z toho vyplývá, že když dva dělají totéž, není to totéž.

štamgast

Že to tu ještě nebylo a že je to zajímavý způsob reklamy.

Löwe

„COŽE?! CO TADY DĚLÁ AMC?!“ – asi tak nějak 😁

anonym

Já se zas divím těm třem,co tu otázku označili jako za zajímou,to o něčem svědčí.

briketka10

Na, jakou to zajímavou otázku se sponzor ptá ?
Je jasné z jeho otázky :
Co si myslíte, bude nový seriál Živí Mrtví:
Počátek Konce úspěšnější, než série Živí mrtví?

Löwe

Jugare a o čem? Možná o tom, že mají rozdílné zájmy než každodenní pití piva od rána do večere?

anonym

Jugara sere, že ji nemůže smáznout! Debil

led

orwell, ten pruh s oznámením o cookies je najnovší výmysel našej miľovanie "najvyššej, najmúdrejšej a naj, naj"komisie EU

orwell

Čím to je, že mě to ani moc nepřekvapuje? Jen tak mimochodem by mě zajímalo, zda EU byla již zakládána s myšlenkou rozbít pak sama sebe, nebo to přišlo až potom.

led

Podcenili situáciu a nepoučili sa u Jiříka z Poděbrad a jeho velkom sne o zjednotenej Europe. Z toho vidno, že ak chceme niečo nové, musíme sa poučiť aj z histórie.

anonym

gecco https://pixaba­y.com/static/u­ploads/photo/2013/07/1­3/10/27/hand-157251_640.png