Pokročilý

Co vás nejvíce ovlivňuje při výběru partnera ?

Partnera pro život ne pro jiné aktivity a podobně. Je to vzhled či povaha ? A co vůbec ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Charisma a hlavně,když zahoří jiskra. Může se mi líbit čí být sympatický kde kdo,ale jiskra,ta jen tak u každého nevzplane. Nejde o vybíravost,ale o skutečné zažehnutí..
Ale jak praví známé moudro:
Jiskra vzplane,když na ni foukáš,zhasne,když na ni plivneš,obojí přitom vychází z jedněch úst.

Mužský,který se mi nabízejí,pořád odmítám,protože po tom,čím jsem si prošla,mě bohužel ovlivnuje strach,který je silnější než já a nedovolí mi jít do nového vztahu. A to i přesto,že nedávno snad jiskra po dlouhé době opět přeskočila,ale znovu bujuji se strachem.
Všichni mi říkají,že je to hodný člověk,at se nebojím...vypadá opavdu hodný a ještě k tomu je charismatický..no,uvidím,jak se s tím poperu..
Také mě ovlivnuje,když chlap není frajírek,ale je z něj cítit,že je hodný a veselý...
Jinak láska může přijít dřív,než si stihneme vybrat...:-)
Doplňuji:
Ad Jennysh,to jste myslel vážně? Jestli ano,tak moc děkuju:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Ta současná pro život.
Pro aktivity: řekl bych společný zájm pro tu aktivitu, ale nesmí být až moc aktivní.

Bronzový

Aby měl partner,to co má málokdo. Srdce na pravém místě.

Doplňuji:
Andělé: Tohle je střašně nádherně citově vyjádřeno. Nechcete psát romány? :).

Bronzový

Rozhodně povaha a v povaze různé okouzlující věci které se zájmem pozoruji až se zahledím :-)

Zlatý

Mně už vůbec nic.

Bronzový

zda se dokaze postarat a zabezpecit rodinu,nemusi byt krasny,ale sympaticky,musim se s nim citit dobre,a mel by byt nad veci.je toho moc.

Bronzový

Kromě toho ostatního,co už tu bylo řečeno,je to jídlo.Nechám se prostě chytit na jídlo.U málo které z dřívějších známostí jsem byl schopen jíst.Nějaký psychický blok,ne u každé mi chutnalo.
Jinak je to přirozená inteligence,mírnost a aby mi poskytovala dost svobody volby bez nátlaku,společné zájmy.Vzhled taky hraje svou roli,ze všech dřívějších nároků jsem slevil,zůstal jen jeden-nesmí být tlustá a musí to být bruneta.Zaručeně mne odradí vulgarita.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.