poa.li

Co vás nejspolehlivěji vyvádí z míry?

Mě komunikace s hlupákem…

Odpovědi
kropitko

Jsem na tom podobně, mně komunikace s chytrým blbcem,,,:-D

anonym

Já s politiky nekomunikuji,ale dokáží mne vyvést z míry svými rozhodnutími.

venkovan

Mne komunikace s některými strážníky městské policie kteří chtějí dělat machry, ale neznají ani Vyhlášky své obce.
Potom mne celkem vyvedli z míry poslanci kteří kázali lékařům o jejich mzdách, přestože kdyby se podívali na skutečnost, že kdyby lékaři pracovali jako oni, tak v této zemí už není dańového poplatníka který by jim platil za tu jejich lajdáckou práci víc než mnohému dobrému doktorovi který chyby dělat nemůže a když, má za ně vysokou odpovědnost ( na rozdíl od poslanců kteří dělají zmetek za zmetkem, věčně ve své práci nejsou neb sněmovna v televizních přenosech je běžně poloprázdná). I když naši poslanci by nás moc rozhodit neměli.

hanny 2

Kromě toho,že s vámi všemi souhlasím,mě dokáže vyvést z míry fronta na poště,která se nehýbe,čekání u doktorů a to,jak je člověk bezmocnej,když je v právu a nic s tím nenadělá,ať se to týká čehokoliv.