Bronzový

Co vás naštve více? Tupost, nebo když na vás někdo řve?

Moje nadřízená říká, že má kvůli mě žaludeční vředy z řvaní na mě, jelikož mi nejde jedna oblast mé práce. Já jsem naprosto fyzicky fit, i když na mě moje šéfová docela často řve.

Je vám tedy více zle z toho, když na vás někdo řve, nebo když někomu něco nejde?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Vytáčí mne tupost i řvaní. Jde ale o jakýsi kruh, zastávám názor, že řvaním řeší problémy pouze tupouni. Pokud je někdo tupý, štve mě to, pokud někdo řve, je podle mě tupý a tím pádem mě také štve :-)

Další odpovědi:

Zlatý

S tupým človekom si poradíte ťažko, ale urevaného možno utíšiť.
Ak reagujete isto a ticho, ale nie mlčky a ukrivdene, aj urevaného človeka to prestane baviť. Očakáva útočnú obranu, streľbu zo "Stalinových varhanov - kaťúš" a ta neprichádza a neprichádza.
Najhoršie je takému človeku odpovedať rovnako. Ani nadriadený nemá právo "řvát" na podriadených.

Zlatý

Nejhorší kombinace je, když řve tupec.

Zlatý

V týhle otázce vůbec o nic nejde, je bezpředmětná. Nadřízená jednoduše chce, tak jí dej. A nebo jí to doporuč jinde s tvrzením, že jsi sice fit jak kingkong, ale nechceš, aby z toho měla trauma a vředy.

Pokročilý

Když tupec s funkcí nejprve řve a pak zjišťuje, co se vlastně stalo. Na mě řve šéfová také...škoda slov.

Diskuze k otázce

Bronzový

Hans51

Ale nechápu zařazení dotazu do kategorie Občanské právo.

Bronzový

RyuzakiKate

To je ještě v klidu, jednou tu byl dotaz týkající se masturbace a dotyčný to zařadil do kategorie Relaxační sporty :D

Bronzový

Hans51

Nenee :-D to je gól :-D

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.