Zlatý

Co vás napadne jako první,když "TO" shlédnete?

http://crazycafe.centrum.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Potvrzuje se zde staré zjištění, že různé menšiny, entity, kasty a skupiny volají, ba často řvou po toleranci od majority, avšak tolik vyžadované chápání historických ap., odlišností často nefunguje už mezi nimi a to ani na základních stupních jejich společenské hierarchie. Určitě všichni znáte riziko "zamíchat" se např. do sporu dvou alfasamců nebo sokyň, kdy tento krok většinou končí tím, že se dobrý úmysl obrátí proti tzv. advokátu chudých.
Proto selský rozum jako nejlepší řešení radí postup, že je třeba toto společenství bezpečně izolovat od ostatních a dát této sebrance volnou ruku k tomu, aby si záležitosti vyřešili mezi sebou a to i za cenu, že poteče krev a budou i mrtví.

Další odpovědi:

Co dodat? Prostě jinej gang! Znáte ten vtip? Jde skinhead po parku a na trku má nápis "Nesnáším cikány!". Jde proti němu parta cikánů a jeden zvolá: Co to máš na tom triku? Skin odpoví: "To mi právě na vás cikánech vadí, že neumíte číst." Cikán na to: "Co si to dovoluješ? Chceš zmlátit?" A skin na to : " To mě právě na vás cikánech taky sere, že se chcete prát, když je vás víc." Cikáni začnou vytahovat nože a řetězy a skin na to: " A nejvíc mi vadí, že vytahujete řetězy a nože když víte, že se bude střílet!"

Zlatý

Už sa k nám presťahoval aj "Harlem a Bronx", nielen "pseudokultúra v TV"

Zlatý

jen ať si daj pořádně

Zlatý

Že by bylo dobrý z toho udělat počítačovou hru. To sou furt samý jednotky swat a americká armáda, člověka už to nudí, tohle je takový nový, ještě neokoukaný, z prostředí který je nám všem dobře známý, já bych si to dvdčko koupil.

Zlatý

Folklór, který do naší společnosti nepatří.

Zlatý

Nejlépe by je bylo nechat v uzavřeném prostoru, aby nemohl nikdo utéct.

Stříbrný

Proboha, to snad ani nejsou lidi...

Že zařazení odpovídá zobrazované sekci "Brutální videa", jichž tam jsou desítky a jinak s ohledem na cca 16 tisíc shlédnutí, to bude patrně už pěkně "stará vesta".

Zlatý

V prvním momentě mne napadlo že ty záběry jsou odněkud z Libye nebo Egypta a ono ejhle,oni to jsou naši milí spoluobčané...:-)

Diskuze k otázce

anonym

Slunce seno a pár facek ....
-iv-

Zlatý

annas

Ad iv, věděla bych o někom, koho bych jim přidala, i když jinak násilí neschvaluji :-))

Zlatý

Sůwa

Já taky :-)

anonym

:))
an., jestli my obe nemyslime toho sameho .. ! :p
-iv-

Zlatý

led

ešteže som ďaleko, bitkárky
:)

anonym

Damy, tak se budeme muset nejak dohodnout !
Ja bych to videla tak, ze bych jim do ringu pridala an. a suwu .. , ja bych kamerovala ... a led by o tom pak napsala reportaz ! :)) -iv-
-iv-

Zlatý

annas

Dobrý nápad, zařadím reportáž do své připravované knihy. :-))

anonym

An. ! Hlavne od nikoho NEOPISUJTE !
To je tu ted nejcastejsi slovo .. ! :)
-iv-

anonym

Ženy, hlavně žádné násilí! Přečtěte si můj vtip v odpovědi, to je odpověď na nepřizpůsobivé...

Zlatý

led

Pekný vtip. Len dúfam, že keď ste proti násiliu, nebudete strieľať. :)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.