bolak

Co vás napadne jako první, když nefungujou odpovedi.cz?

Mě vždycky přepadne náhlá myšlenka, že se admin konečně probudil a byl jsem zabanován :)

Nejlepší odpověď
manon

Proč hned zabánován. Mne napadlo, žes odpovědi prostě jen zahltil :)

Další odpovědi
Děda Louda

Usilovně přemýšlím, kde jinde hromadit palce, body a drahé kovy.

aramah

Tak i vám se nepodařilo načíst stránku?
Já úplně spanikařila asi půl hoďky to nešlo 🙂

To bych asi nerozchodila… :)

anonym

Také mi občas nefunguje mozek a pokud je nějaká chyba na stránkách, tak se jdu podívat jinak. Takže mě nic nenapadá.

dudu

Nevadí, však se znovu nasadí. Chlapče klídek, máš svoje léta a holt už to není ta hodinářská práce.

LuK4S3k CZ

Když nejede nějaká stránka tak mě hned napadne že je pokažená.

pizlicka

a do pr…

Sůwa

Tak ono to skutečně nefungovalo? Já měla pocit, že je to jen u mne a má to být připomíka, že mám jít dělat něco smysluplnějšího, tak jsem šla tvořit závěs za dveře.

johana 56

Budou Vánoce,začíná se uklízet.

Lucijej

No já si nevšimla vůbec, asi jsem ignorant.

bolak

aramah: koukám jak se ti celej čas zpomalí, když nefunguje tvoje oblíbená stránka :)) něšlo to asi 5 – 10 minut hele ;)

aramah

Týjooo mě to přišlo jako věčnost,tak jen 5– 10 min?
Hm,tak vtom pěkně lítám,jdu ven :)

anonym

:)) a ja zrovna myla hajzl, tak jsme si toho ani nevsimla …
mozna ale odpovedi cekali jen na bolakovo zlato a jdou dal na vychod .. trebas do Ciny … ja uz tam prodavam taky . :)

  • iv-

Damiana

😁))

anonym

já vstávala před polednem (pracovala jsem skoro do rána) a bylo všechno v pořádku! Nesmíte se na odpovědi vrhat tak nedočkavě hned za úsvitu. Vy snad ani nemůžete dospat, ne? :))

anonym

bohemicko, vy jste jeste mladoucka, ale taky poznate, co je to starecka nespavost.. :)