Co vás napadne jako první cěc, když se ráno vzbudíte?

Nejlepší odpověď
www

Je ráno, což určuji já, coby důchodce. Kolik je asi hodin?
Pak si zapálím, ale to mne ani nemusí napadnout 😉

Další odpovědi
tom004

Co mne napadne nevím,ale v 5,30 vstanu,jdu na WC,potom do kuchyně na malého panáčka dobré slivovice,a šup zpátky do postele.Tak na hoďku.Potom už to funguje normálně.

Děda Louda

Bohužel, nemohu uvést. Ještě není po 22. hodině.

Drap

Každý den mám radost, že jsem se probudil, a zároveň jsem naštvaný, že musím do práce

Andělé

K smrti rána nenávidím,snad už odjakživa! Nezapomenu,jak jsem chudinka v učení vstávala ve 4h.ráno a jezdila prvním vlakem do Liberce na praxi,fuj,ble,z t­oho jsem se asi do dneška nevzpamatovala a mám trvalé následky…:-D)
Jak zvoní ráno mobil tu svou nejhnusnější,ne­jodpornější,nej­nesnesitelněj­ší melodii,kterou znám,je mi hooodně špatně…v tu chvíli bych klidně objala smrtáka a spala do smrti.Oči mi nikdy nejdou rozlepit,ale v sekundě přetočím budíka na dalších 10 min,to se několikrát,stále několikrát opakuje…a když už hooořííí,tak pomalu,polehoučku vstávám,jdu jakože nejdu..
Jsem člověk,který stále něco dělá,chodím dlouho v noci spát a neumím odpočívat,tak proto asi ta bolavá rána…:-)
Ale už mě ránem nestrašte,jdu se vykoupat a huráááá do pelíšku…dobrou noc…

Jikra

Když mě ráno v 9hod radiobudík přivede k vědomí tak bych sním nejradši šlehnul o zeď a říkám si ještě chvilku,ještě chvilku a jak by bylo krásný zůstat v pelíšku.Nemám rád vstávání a basta.

hanulka11

tak zase je tu nový den …alou vstávat a na wc…:D:D:D a pak už to jde ráz na ráz.....

samicek333

napadne mě, že se mi nechce vstávat, takže se koukám na hodiny, jak dlouho si můžu ještě přispat, a jestli stihnu školu

hanny 2

Ježíšmarjá,to už je zase ráno?Vůbec se mě nechce vstávat!

MacChill

co je dneska? středa? ouch zase do školy!

Sůwa

Zní to neuvěřitelně, ale mně ihned po ránu v hlavě začne znít nějaká písnička. Ne taková, co bych ji mohla slyšet během dne někde doma nebo na ulici, ale třeba všelijaké lidovky, dávno nehrané hity, písničky co znala moje babička. Nejsem vůbec muzikální typ, zpívat neumím, na nic hrát neumím, rádio ani jiné hradlo nepouštím, vůbec to nechápu. Halucinace to taky nejsou. Sůwa

chudst

Ve dny, kdy me probudi budik: „JA CHCI SPAT!!!“
Ve dny, kdy se probudim sam: … nenapada me naprosto nic, zacinam fungovat az po pul hodine XD

chudst

… to je vazne krize ^^; Kdyz chci normalne odpovidat, napisu to do diskuze. Kdyz chci napsat do diskuze, napisu to normalne do odpovedi… asi jdu spat ^^;