Co vás napadne jako první?

Tragédie se stala krátce před šestou hodinou odpolední na křižovatce ulic V Olšinách a V Předpolí na Praze 10. Podle svědků, se kterými hovořil na místě reportér iDNES.tv, se jeden z chlapců postavil na oj tramvaje už o několik stanic dřív.

Jeho kamarád jel uvnitř a na zastávce Kubánské náměstí vystoupil, aby ho přesvědčil, ať už nastoupí také. Mladík údajně odpověděl v tom smyslu, že ještě nechce a dojede do další zastávky. Cestou ale spadl mezi vagony a zemřel. Záchranáři našli jeho ostatky na úseku téměř 200 metrů.

Existují i jiné „sporty.Lezení na komíny,sloupy vysokého napětí,jízda na střeše vlaku.........
Žijí "naplno“?

Nejlepší odpověď
ten který je

Já se jen divím že cestující nezavolali okamžitě řidiče at zastaví a nechali tramvaj ject několik zastávek s tím chlapcem.

Další odpovědi
vagra

Když čtu takovou zprávu,vzpomenu si na herce Petra Svojtku,který opilý skončil pod koly tramvaje,když se také „vezl“ na spojovací tyči tramvaje.
Pak si vzpomenu na-hazard,nezodpo­vědnost,opilos­t,předvádění se,blbost…

poa.li

Myslím, že lidem v dnešní době chybí adrenalin. V pravěku se „vyřádili“ při lovu a bojích mezi tlupami. Mozek je na nebezpečí naprogramován, tak si to někteří kompenzují hloupým riskováním.

annas

Další zbytečná smrt. Hazardování se životem. Mladík si zvolil nebezpečnou „hru“, neuvažoval na důsledky. Chtěl být hrdinou? Adrenalin? Kamarád – určitě má výčitky svědomí, že nebyl důraznější. Řidič tramvaje …?
Nikdo jiný chlapce neviděl? Neohlásil řidiči? Nevšímavost, lhostejnost ostatních …?

iceT

Třeba by mládež od podobných kousků odradilo,kdyby vzali pár zájemců na projíždku a přitom jim poušteli,jak taková jízda taky může skončit.
Před časem něco podobného uskutečnili na ol nádráží,prostě vybrali skupinu mladých a pustili videa z reportáží s těmito tragickými následky,když se mladí chtějí takto pobavit.Blíž nevím nic,ani jestli to mělo nějaký efekt.
Adrenalin nevyhledávám,mě bolí už jen představa,že třeba spadnu z kola.